Věda a výzkum

Naše firma v roce 2010 jako jediná dokázala úspěšně vyčistit nefunkční obecní trativod v obci Ládví. Tento trativod po dobu zhruba dvaceti let sloužil celkem bezproblémově avšak v posledních letech se začal ucpávat. Byli jsme proto požádáni Výzkumným ústavem vodohospodářským TGM v Praze o aplikaci našich přípravků na odkolmatování zemního filtru velikosti zhruba poloviny fotbalového hřiště. Toto se nám úspěšně povedlo a filtr mohl nadále plnit svou funkci jako dřív.

Na základě tohoto úspěchu jsme se stali partnery VUV TGM Praha a společně s jednou z největších firem zabývajících se výstavbou a údržbou čistíren odpadních vod ASIO jsme zažádali o projekt technické agentury ČR.

Tento projekt jsme získali a nyní se podílíme na jeho tvorbě. Výsledkem pak bude několik funkčních vzorků, průmyslových vzorů a technologií.  Projekt zakončníme v roce 2015.

V současné době v roce 2015 dokončujeme náš společný projekt. Výsledky jsou vynikající, což se potvrdilo na zkušebních lokalitách po celé ČR. Zanedlouho budou jako výstupy našich výzkumných aktivit prezentovány výsledky v podobě duševního vlastnictví poloprovozů, funkčních vzorků, ověřených technolodií apod. 

S Výzkumným Ústavem Vodohospodářským v Praze jsme navázali vynikající a plodnou spolupráci, která bude pokračovat dalšími společnými výzkumnými projekty v letech 2016-2020.  

 

 Představení společnosti

Představení společnosti

Jsme mladá dynamická firma zabývající se komplexně problematikou čištění vodních ploch. Našim cílem je co nejčistší voda ve Vašem jezírku a co nejspokojenější zákazník.

VÍCE

Co nabízíme

Co nabízíme

Prohlédněte si nabídku zahradních jezírek, bakteriálních produktů a mnoha dalších společnosti BioEnviro s.r.o.

VÍCE

Významné reference

Významné reference
VÍCE

Mám zájem o Vaše služby

Mám zájem o Vaše služby

Máte zájem o služby společnosti BioEnviro s.r.o.? Chcete nové zahradní jezírko a hledáte profesionály? Neváhejte nás kontaktovat.

VÍCE
BioEnviro s.r.o. - čištění odpadních vod, zahradní jezírka, bakterie

(c) 2012 BioEnviro s.r.o. / webdesign ManoloDesign